Ocak 6, 2017

Ataşehir Oto Çekici ve Yol Yardımı

Ataşehir oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardımı hizmetimiz ile aracınızın arıza yapması durumunda aracınıza olay yerinde hızlı ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz.. Sizin zor durumda kalmanıza izin vermeden aracınızın gerekli tamirat işlemlerini anında gerçekleştirip, aracınızı size çalışır durumda teslim ediyoruz. Bölgeyi çok yakından tanımamızdan ötürü sizlere en yakın ulaşabilecek çekici ve yol yardımı firmasıyız. Bunun dışında eğitim personelimiz, garantili oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardımı sağlamaktayız. Anadolu yakasının en çok oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardımı işlemi gerçekleştiren firmasıyız.

 

Ataşehir Oto ÇekiciAtaşehir Oto Çekici ve Yol Yardımı Standartlarımız

Oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardımı hizmetleri ile tanışarak yolda kalan araçlarınızı güvenli bir şekilde tamiratı yapılırken sizlerin de huzur ve güveninizi sağlamak adına sektörde uzun yıllardır hizmet veren araç kurtarma ekibimiz ile tanışabilirsiniz.

           Oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardımı hizmeti ortalama müdahale süresi trafiğe bağlı olarak 15 dk ile 1 saat civarında olabilir. Lütfen aracınızın durumunu net bir şekilde belirterek çekicili ya da çekicisiz yol yardım hizmetimize başvurunuz. Küçük arızalarda mobil ekiplerimiz küçük araçlarla gelmektedir. Dolayısı ile çekici ve yol yardımı gereken durumları mümkün olduğunca doğru analiz edip bilgilendirme yapınız.

Aracınız yolda arıza yapıp sizi zor duruma soktuğunda anında imdadınıza yetişen ve sizi bu müşkül durumdan kurtaran Oto Yol Yardım ekibi, sorunun en kısa zamanda giderilmesini sağlamaktadır. Deneyimli personelleri ile birlikte oto çekici hizmeti sunan ve sektörde güvenilir bir yere sahip olan firmamız, sizlerin huzur ve güvenliği için gerekli tüm özveriyi göstermektedir.

Yolda kalan araçlarınıza müdahale etme süresi, trafiğin yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Aracınızın durumuna göre çekicili ya da çekicisiz olarak gerçekleştirilen yol yardımı hizmetleri, yapılan doğru analizler ile kusursuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardımı Hizmeti Ayrıcalığı Akü bitmesi, bir kazanın meydana gelmesi ya da daha başka sebepler ile araçların yolda kalması söz konusu olabilmektedir. Bu gibi durumlarda sizlerin mağdur olmasını önlemek adına sunulan oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardımı hizmetlerinde, aracın modeli ne olursa olsun zaman kaybetmeden olay yerine gelinerek araç güvenli bir alana çıkartılmaktadır. Tüm araç çekici işlemleri esnasında büyük bir özveri ile çalışan başarılı ekip, sizin talep etmeniz durumunda aracın tamiratını da yapabilmektedir.

www.otoyolyardimi.com

Ataşehir Oto Çekici ve Yol Yardımı Hizmetlerini Gerektirebilecek Olası Durumlar

Aracınızın arıza yapması gayet olağan bir durum. Örneğin olası bir akünün bitmesi, kaza yaşamanız veya yakıtınızın tükenmesi ile birlikte yolda kalabilirsiniz. Bu tip durumlarda 7/24 arayabileceğiniz güvenli bir yol yardım hizmetleri ile aracınızı en kısa sürede güvenli bir noktaya alabilir ve gideceğiniz yere daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Yol yardım hizmetlerinde operasyonun ilk dakikasına son anına kadar büyük bir titizlik ve özveriyi gözlemleyebilirsiniz. Bize 0537 706 44 43 numaralı telefondan 7/24 ulaşabilirsiniz.

 

Ataşehirde Oto çekici ve yol yardımı, araç kurtarma hizmetlerini verdiğimiz bölgeler :

Ataşehir İlçesi , Ataşehir Merkez , Atatürk , Barbaros, Ferhatpaşa  , İçerenköy , İnönü , Kayışdağı , Küçükbakkalköy , Yeniçamlıca , Yenisahra

Ataşehir oto çekici