Ocak 6, 2017

Kadıköy Oto Çekici, Araç Kurtarma

Kadıköy Oto çekici hizmetimiz ile aracınızın arıza yapması durumunda aracınıza olay yerinde hızlı ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz.. Sizin zor durumda kalmanıza izin vermeden aracınızın gerekli tamirat işlemlerini anında gerçekleştirip, aracınızı size çalışır durumda teslim ediyoruz. Bölgeyi çok yakından tanımamızdan ötürü sizlere en yakın ulaşabilecek çekici firmasıyız. Bunun dışında eğitim personelimiz, garantili oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardımı sağlamaktayız. Anadolu yakasının en çok oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardımı işlemi gerçekleştiren firmasıyız.

 

kadıköy oto çekiciKadıköy Oto Çekici Standartlarımız

Oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardımı hizmetleri ile tanışarak yolda kalan araçlarınızı güvenli bir şekilde tamiratı yapılırken sizlerin de huzur ve güveninizi sağlamak adına sektörde uzun yıllardır hizmet veren araç kurtarma ekibimiz ile tanışabilirsiniz.

Oto yol yardım hizmeti ortalama müdahale süresi trafiğe bağlı olarak 15 dk ile 1 saat civarında olabilir. Lütfen aracınızın durumunu net bir şekilde belirterek çekici ya da çekicisiz  yol yardım hizmetimize başvurunuz. Küçük arızalarda mobil ekiplerimiz küçük araçlarla gelmektedir. Dolayısı ile çekici gereken durumları mümkün olduğunca doğru analiz edip bilgilendirme yapınız.

Olağan üstü durumlar diyebileceğimiz yakıtınızın bitmesi, akünüzün bozulması, kötü bir kaza veya lastiğinizin patlaması sonrası ihtiyaç duyacağınız yol yardım hiztemimizden faydalanırken ilkeli, vizyonu ve misyonu ile müşteri memnuniyetini amaç edinmiş bizlerle tanışabilirsiniz. Uzman ve deneyimli personeller, teknolojinin son ürünü araç çekiciler ile yılın her günü ve her saati bizlere ulaşabilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayacak dünya standartlarında bir yol yardım hizmeti ile endişe ve kaygılarınızı kısa sürede giderebilirsiniz. Oto çekici, yol yardım hizmetlerimiz sürekli vardır. Küçük araçlar için ayrı çekici filomuz büyük araçlar içinse farklı çekici araçlarımız bulunmaktadır. Kısacası aracınız hangi marka ve hangi hacim olursa olsun mutlaka size uygun bir oto çekici ve yol yardım aracımız mutlaka vardır.

Araçların arıza yapıp yolda kalması halinde sunulan oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardımı hizmeti, sizleri mağdur etmeden aracınızın çalışır duruma gelmesini sağlamaktadır. Bölgeleri yakından tanıyan ve bu nedenle size en yakın konumdaki ekibi gönderen firmamız, profesyonel ekibi ile birlikte garantili olarak araç kurtarma hizmeti sunuyor.

 

Araç Kurtarma Hizmetinin İçeriği :

 

Yolda kalan araçların tamirini kısa sürede ve güvenli bir biçimde gerçekleştiren ekibimiz, kısa sürede aracın bulunduğu yere gelebilmektedir. Sizlerin zor durumda kalmasını önlemek için olay yerine hızlı bir şekilde gelen ekip, aracın büyüklüğüne uygun olarak farklı çekici ile gelmektedir.

 

Uluslararası standartlara uygun olarak gerçekleştirilen oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardımı hizmetleri, her marka ve model araç için sunulmaktadır. Yol yardım hizmetlerinde tüm süreç boyunca büyük bir titizlikle çalışılmakta ve aracınız çalışır vaziyette teslim edilmektedir.

http://www.otoyolyardimi.com/

Kadıköy Oto Çekici Hizmetini Gerektirebilecek Olası Durumlar

Aracınızın arıza yapması gayet olağan bir durum. Örneğin olası bir akünün bitmesi, kaza yaşamanız veya yakıtınızın tükenmesi ile birlikte yolda kalabilirsiniz. Bu tip durumlarda 7/24 arayabileceğiniz güvenli bir yol yardım hizmetleri ile aracınızı en kısa sürede güvenli bir noktaya alabilir ve gideceğiniz yere daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Yol yardım hizmetlerinde operasyonun ilk dakikasına son anına kadar büyük bir titizlik ve özveriyi gözlemleyebilirsiniz. Bize 0537 706 44 43 numaralı telefondan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Kadıköy oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardımı hizmetlerini verdiğimiz bölgeler :

Kadıköy İlçesi , Kadıköy Merkez , Acıbadem , Bostancı , Caddebostan , Erenköy , Fenerbahçe , Feneryolu , Fikirtepe , Göztepe , Hasanpaşa , Kozyatağı , Koşuyolu , Merdivenköy ,  Rasimpaşa , Sahrayıcedit , Suadiye.

Kadıköy Oto Çekici