Ocak 6, 2017

Maltepe Oto Çekici, Arac Kurtarma

Maltepe Oto çekici hizmetimiz ile aracınızın arıza yapması durumunda aracınıza olay yerinde hızlı ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz.. Sizin zor durumda kalmanıza izin vermeden aracınızın gerekli tamirat işlemlerini anında gerçekleştirip, aracınızı size çalışır durumda teslim ediyoruz. Bölgeyi çok yakından tanımamızdan ötürü sizlere en yakın ulaşabilecek çekici firmasıyız. Bunun dışında eğitim personelimiz, garantili oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardımı sağlamaktayız. Anadolu yakasının en çok oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardımıişlemi gerçekleştiren firmasıyız.

Maltepe Oto Çekici Standartlarımız

Oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardımı hizmetleri ile tanışarak yolda kalan araçlarınızı güvenli bir şekilde tamiratı yapılırken sizlerin de huzur ve güveninizi sağlamak adına sektörde uzun yıllardır hizmet veren araç kurtarma ekibimiz ile tanışabilirsiniz.

Oto yol yardım hizmeti ortalama müdahale süresi trafiğe bağlı olarak 15 dk ile 1 saat civarında olabilir. Lütfen aracınızın durumunu net bir şekilde belirterek çekici ya da çekicisiz  yol yardım hizmetimize başvurunuz. Küçük arızalarda mobil ekiplerimiz küçük araçlarla gelmektedir. Dolayısı ile çekici gereken durumları mümkün olduğunca doğru analiz edip bilgilendirme yapınız.

Olağan üstü durumlar diyebileceğimiz yakıtınızın bitmesi, akünüzün bozulması, kötü bir kaza veya lastiğinizin patlaması sonrası ihtiyaç duyacağınız yol yardım hiztemimizden faydalanırken ilkeli, vizyonu ve misyonu ile müşteri memnuniyetini amaç edinmiş bizlerle tanışabilirsiniz. Uzman ve deneyimli personeller, teknolojinin son ürünü araç çekiciler ile yılın her günü ve her saati bizlere ulaşabilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayacak dünya standartlarında bir yol yardım hizmeti ile endişe ve kaygılarınızı kısa sürede giderebilirsiniz. Oto çekici, yol yardım hizmetlerimiz sürekli vardır. Küçük araçlar için ayrı çekici filomuz büyük araçlar içinse farklı çekici araçlarımız bulunmaktadır. Kısacası aracınız hangi marka ve hangi hacim olursa olsun mutlaka size uygun bir oto çekici ve yol yardım aracımız mutlaka vardır.

Maltepe Oto Çekici Hizmetini Gerektirebilecek Olası Durumlar

 

Kaliteli araçlara ve başarılı, deneyimli bir ekipmana sahip olan firmamız size hizmet vermekten gurur duymaktadır. Bilindiği üzere firmanın kalitesinin ölçümü ekipmanın kalitesine ve başarısına bağlıdır. Günün her saati 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan firmamız ve ekibimiz oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardımı konusunda en iyisini yapmayı hedeflemektedir. Yolda kalmış olan aracınız oto çekici makinelerimiz yardımıyla şirketimize getirilmektedir. Hasar anında tespit edilerek bakımı ve onarımı yapılmaktadır. Daha sonra dilediğiniz yere sizi bırakan firmamız tam teşekküllü çalışarak 0 müşteri memnuniyetini önemsemektedir.

Aracınızın arıza yapması gayet olağan bir durum. Örneğin olası bir akünün bitmesi, kaza yaşamanız veya yakıtınızın tükenmesi ile birlikte yolda kalabilirsiniz. Bu tip durumlarda 7/24 arayabileceğiniz güvenli bir yol yardım hizmetleri ile aracınızı en kısa sürede güvenli bir noktaya alabilir ve gideceğiniz yere daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Yol yardım hizmetlerinde operasyonun ilk dakikasına son anına kadar büyük bir titizlik ve özveriyi gözlemleyebilirsiniz. Bize 0537 706 44 43 numaralı telefondan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Maltepe oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardımı hizmetlerini verdiğimiz bölgeler :

Maltepe İlçesi , Maltepe Merkez , Altay , Altıntepe , Aydınevler , Başıbüyük , Büyükbakkalköy , Cevizli , Çınar , Dragos , Esenkent , Ferhatpaşa , Fındıklı , Girne , Gülensu , İdealtepe , Küçükyalı , Zümrütevler