Ocak 6, 2017

Ümraniye Oto Çekici, Araç Kurtarma

Ümraniye oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardımı hizmetimiz ile aracınızın arıza yapması durumunda aracınıza olay yerinde hızlı ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Sizin zor durumda kalmanıza izin vermeden aracınızın gerekli tamirat işlemlerini anında gerçekleştirip, aracınızı size çalışır durumda teslim ediyoruz. Bölgeyi çok yakından tanımamızdan ötürü sizlere en yakın ulaşabilecek çekici firmasıyız. Bunun dışında eğitim personelimiz, garantili oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardımı sağlamaktayız. Anadolu yakasının en çok çekici işlemi gerçekleştiren firmasıyız.

 

Ümraniye oto çekiciÜmraniye Oto Çekici Standartlarımız

Yol yardım hizmetleri ile tanışarak yolda kalan araçlarınızı güvenli bir şekilde tamiratı yapılırken sizlerin de huzur ve güveninizi sağlamak adına sektörde uzun yıllardır hizmet veren araç kurtarma ekibimiz ile tanışabilirsiniz.

Oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardımı hizmeti ortalama müdahale süresi trafiğe bağlı olarak 15 dk ile 1 saat civarında olabilir. Lütfen aracınızın durumunu net bir şekilde belirterek çekici ya da çekicisiz  yol yardım hizmetimize başvurunuz. Küçük arızalarda mobil ekiplerimiz küçük araçlarla gelmektedir. Dolayısı ile çekici gereken durumları mümkün olduğunca doğru analiz edip bilgilendirme yapınız.

Araç kullanıcı sayısının her geçen gün artması, özellikle büyük şehirlerde trafik yoğunluğunu da beraberinde getirmektedir. Trafikteki araç sayısının artması, sürücülerin araç kullanırken telefon gibi aletlerle ilgilenmeleri, kullanıcıların bazı dikkatsizlikleri sonucunda trafik kazaları da maalesef kaçınılmaz oluyor. Bu durumda da araç kurtarma ekiplerine büyük görev düşüyor.

 

Oto Çekiciler Ne Amaçla Kullanılır?

 

Arıza ve kaza yapan araçlar çoğu zaman kendi imkanlarıyla yola devam edememekte, çalıştırılamamaktadır. Kaza yapan araçların kaza yerinden çekilmesi veya herhangi bir nedenden dolayı çalışmayan araçların çekilerek servise veya oto tamir atölyelerine götürülmesinde oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardımı araçları kullanılmaktadır.

 

Oto Çekiciler Nasıl Çalışır?

 

Genellikle kamyon üzerine monte edilen oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardımıaraçları, çekilecek olan araca uygun şekilde yanaşır ve platform üzerine aracı alarak güvenli bir şekilde gideceği yere götürüp, aynı şekilde platformdan güvenli bir şekilde indirir. oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardımı, otomobil, kamyon, otobüs gibi her türlü aracı çekmeye uygun olarak üretilir. Dolayısıyla çekilecek araca hiçbir zarar vermeden gerekli işlemi yapar. Üreticiler tarafından, çekilecek araca uygun kapasiteli oto çekme araçları imal edilir.

Ümraniye Oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardımı Hizmetini Gerektirebilecek Olası Durumlar

Aracınızın arıza yapması gayet olağan bir durum. Örneğin olası bir akünün bitmesi, kaza yaşamanız veya yakıtınızın tükenmesi ile birlikte yolda kalabilirsiniz. Bu tip durumlarda 7/24 arayabileceğiniz güvenli bir yol yardım hizmetleri ile aracınızı en kısa sürede güvenli bir noktaya alabilir ve gideceğiniz yere daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Yol yardım hizmetlerinde operasyonun ilk dakikasına son anına kadar büyük bir titizlik ve özveriyi gözlemleyebilirsiniz. Bize 0537 706 44 43 numaralı telefondan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Ümraniye oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardımıhizmetlerini verdiğimiz bölgeler :

Ümraniye İlçesi , Ümraniye Merkez , Ademyavuz , Altınşehir , Armağanevler , Aşşağıdudullu . Atakent , Cemil , Çakmak , Çamlık , Dumlupınar , Elmalıkent , Esenevler , Esenkent , Esenşehir .Fatihsultanmehmet , Hekimbaşı , Huzur , Ihlamurkuyu , İnkilap , İstiklal . Kazımkarabekir , Madenler , Mehmetakif , Namıkkemal , Necipfazıl , Parseller . Saray , Site , Şerifali , Tantavi , Tatlısu , Tepeüstü , Topağacı , Yamanevler . Yukarıdudullu Mahallesi-Semti

ümraniye oto çekici