Ocak 6, 2017

Üsküdar Oto Çekici, Araç Kurtarma

Üsküdar Oto çekici hizmetimiz ile aracınızın arıza yapması durumunda aracınıza olay yerinde hızlı ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz.. Sizin zor durumda kalmanıza izin vermeden aracınızın gerekli tamirat işlemlerini anında gerçekleştirip, aracınızı size çalışır durumda teslim ediyoruz. Bölgeyi çok yakından tanımamızdan ötürü sizlere en yakın ulaşabilecek çekici firmasıyız. Bunun dışında eğitim personelimiz, garantili yol yardımı sağlamaktayız. Anadolu yakasının en çok çekici işlemi gerçekleştiren firmasıyız.

 

Üsküdar oto çekiciÜsküdar Oto Çekici Standartlarımız

Yol yardım hizmetleri ile tanışarak yolda kalan araçlarınızı güvenli bir şekilde tamiratı yapılırken sizlerin de huzur ve güveninizi sağlamak adına sektörde uzun yıllardır hizmet veren araç kurtarma ekibimiz ile tanışabilirsiniz.

Oto yol yardım hizmeti ortalama müdahale süresi trafiğe bağlı olarak 15 dk ile 1 saat civarında olabilir. Lütfen aracınızın durumunu net bir şekilde belirterek çekici ya da çekicisiz  yol yardım hizmetimize başvurunuz.

            Araç kurtarma firmamız yalnızca araçları kurtarmakla kalmamakta ve aynı zamanda araç servisi hizmeti de vermektedir. Araçta bir sorun oluştuğunda ya da arıza problemi ortaya çıktığında devreye giren ve alanında uzman kişilerle hizmet veren araç çekici firmamız ile iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

Araçlarda oluşabilecek sorunlar son derece çeşitlidir. Aküde arıza çıkması ya da lastik patlaması ve daha birçok sorun trafik ortasında ya da kişi yoldayken gerçekleşebilmektedir. Tüm bu sorunlar için oto kurtarma hizmeti veren firmamız araçta oluşabilecek ufak ya da kaza gibi daha büyük sorunlarda devreye girecek ve araçların çekimini gerçekleştirecektir.

Olağan üstü durumlar diyebileceğimiz yakıtınızın bitmesi, akünüzün bozulması, kötü bir kaza veya lastiğinizin patlaması sonrası ihtiyaç duyacağınız yol yardım hiztemimizden faydalanırken ilkeli, vizyonu ve misyonu ile müşteri memnuniyetini amaç edinmiş bizlerle tanışabilirsiniz. Uzman ve deneyimli personeller, teknolojinin son ürünü araç çekiciler ile yılın her günü ve her saati bizlere ulaşabilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayacak dünya standartlarında bir yol yardım hizmeti ile endişe ve kaygılarınızı kısa sürede giderebilirsiniz. Oto çekici, yol yardım hizmetlerimiz sürekli vardır. Küçük araçlar için ayrı çekici filomuz büyük araçlar içinse farklı çekici araçlarımız bulunmaktadır. Kısacası aracınız hangi marka ve hangi hacim olursa olsun mutlaka size uygun bir oto çekici ve yol yardım aracımız mutlaka vardır.

Üsküdar Oto Çekici Hizmetini Gerektirebilecek Olası Durumlar

Aracınızın arıza yapması gayet olağan bir durum. Örneğin olası bir akünün bitmesi, kaza yaşamanız veya yakıtınızın tükenmesi ile birlikte yolda kalabilirsiniz. Bu tip durumlarda 7/24 arayabileceğiniz güvenli bir yol yardım hizmetleri ile aracınızı en kısa sürede güvenli bir noktaya alabilir ve gideceğiniz yere daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Yol yardım hizmetlerinde operasyonun ilk dakikasına son anına kadar büyük bir titizlik ve özveriyi gözlemleyebilirsiniz. Bize 0537 706 44 43 numaralı telefondan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Üsküdar Oto çekici, araç kurtarma hizmetlerini verdiğimiz bölgeler :

Üsküdar İlçesi , Üsküdar Merkez , Acıbadem , Altunizade , Ayazma . Bahçelievler , Barbaros , Beylerbeyi , Bulgurlu ,.Burhaniye , Çamlıca , Çengelköy , Çiçekçi , Doğancılar , Emek , Emniyet , Ferah , Fıstıkağacı , Gülfemhatun . Güzeltepe , İcadiye , İhsaniye , Kandilli , Kısıklı , Küçüksu , Kuleli , Küplüce . Kuzguncuk , Libadiye , Muratreis , Nakkaştepe , Pazarbaşı , Selimiye ,.Sultantepe , Vaniköy , Yavuztürk , Zeynepkamil Mahallesi-Semti.

 

Üsküdar oto çekici